برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در نجف اشرف همزمان با هفته دولت

نمایشگاه اختصاصی ایران با حضور 60 شرکت ایرانی و به همت شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم در نجف اشرف برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نمایشگاههای بین المللی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در نجف عراق با حضور 60 شرکت ایرانی و به همت این شرکت از 6 شهریورماه در فضایی نزدیک به دو هزار متر مربع برپا شده است و تا 10 شهریورماه فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق با حضور برندهای مطرح از جمله الکترواستیل، پلاستیک مرکز، آرد درخشان، کفش آسودا، فولاد مبارکه اصفهان، سینره، یزد بافت و مهسان عایق هر روزه از ساعت 15 الی 22 به ساعت عراق در مرکز نمایشگاهی نجف اشرف میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

لازم به ذکر است، پتروشیمی و مواد اولیه، صنایع پلاستیکی، لوازم خانگی، نساجی، مواد غذایی، کفش و چرم، صنعت ساختمان، لوازم آرایشی و بهداشتی برق، شیر آلات و غیره گروه‌های کالایی موجود در نمایشگاه هستند.
همچنین، مراسم افتتاحیه نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور لوی الیاسری استاندار نجف، ظهير شربه رييس اتاق بازرگاني نجف،ایرج مسجدی سفیر ایران در عراق، عبدالرحیم ساداتی‌فر سرکنسول ایران در نجف، ناصر بهزاد رایزن بازرگانی ایران در عراق، صابر عمورسولی مدیرعامل شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم و مصطفی کرمانی نماینده اتاق بازرگانی استان قم در اتاق بازرگانی نجف برگزار شده است